Wakacyjny KURS przygotowujący do poprawy matury z MATEMATYKI

Poległeś na maturze z matematyki? Nie martw się, nie jest to koniec świata! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – wakacyjny KURS przygotowujący do poprawki z MATEMATYKI.

Zanurz się w fascynującym świecie matematyki przez 40 godzin intensywnych zajęć w przygotowaniu do Twojej poprawki z MATEMATYKI.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO POPRAWY MATURY Z MATEMATYKI

Wakacje to idealny moment na podniesienie swoich matematycznych umiejętności. Nasz wakacyjny kurs to program, który pozwoli Ci uporządkować i uzupełnić Twoją dotychczasową wiedzę z matematyki ze szkoły ponadpodstawowej. Ale to nie wszystko! Naszym głównym celem jest przygotowanie Cię do zadań typu maturalnego, abyś mógł osiągnąć jak najlepszy wynik na maturze poprawkowej.

PODNIEŚ SWOJE MATEMATYCZNE SKRZYDŁA NA WAKACYJNYM KURSIE!

Zainteresował Cię ten kurs?

CEL KURSU

Celem zajęć będzie uporządkowanie i uzupełnienie zdobytej wiedzy w szkole ponadpodstawowej, a przede wszystkim jej zastosowanie w zadaniach typu maturalnego co zwiększy szanse na zdobycie wysokiego wyniku na maturze poprawkowej.

CZAS TRWANIA KURSU

Początek kursu: 07.08.2023

Koniec kursu: 21.08.2023

Czas trwania kursu: 40 godzin dydaktycznych.

Godziny kursu: 13:30 – 16:30

MIEJSCE ODBYWANIA KURSU

Wyższa Szkoła Zarzadzania i Bankowości

Kraków, Al. Kijowska 14.

GODZINY ZAJĘĆ

Harmonogram zajęć pojawi się już wkrótce.

PROWADZĄCY

dr Wojciech Kaspera.

Programista, aktywny dydaktyk.

Z wykształcenia chemik (doktorat na Uniwersytecie Jagiellońskim), z zawodu programista w Szkole w Chmurze oraz nauczyciel akademicki. Za sobą ma kilka lat pracy naukowej, od kilkunastu lat jest ściśle związany z dydaktyką matematyki i chemii. Aktualnie w pracy zawodowej skupia się na nauczaniu matematyki oraz rozwoju platformy webowej największej szkoły w Polsce. Wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości.

OPŁATA ZA KURS

Opłata za kurs wynosi 500 zł.

Opłata za kurs jest płatna z góry w kasie Uczelni lub przelewem na rachunek bankowy Uczelni.

Zapłata warunkuje dopuszczenie do uczestnictwa w zajęciach kursu.

ZNIŻKA NA STUDIA DLA UCZESTNIKÓW KURSU

Dla uczestników kursu, którzy zapłacą opłatę, podpiszą z Uczelnią umowę o świadczenie usług edukacyjnych obejmującą studia od semestru zimowego roku akademickiego 2023/2024 i podejmą studia w WSZiB przewidziano zniżkę w czesnym za pierwszy semestr studiów: w kwocie odpowiadającej opłacie za kurs, odliczaną od czesnego, a w przypadku płatności czesnego w ratach od ostatniej raty za pierwszy semestr.

Zapisując się na kurs, akceptujesz regulamin promocji, który jest dostępny TUTAJ (paragraf 10).

E-mail: kariery@wszib.edu.pl

Telefon: +(48) 12 635 68 10 lub +(48) 609 694 958

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

lub sprawdź dział rekrutacji