Tasty Advertising Methods – Kurs dla kreatywnych

///

Tasty Advertising Methods – Kurs dla kreatywnych

Zapisz się online

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości z Krakowa połączyła siły z branżą kreatywną tworząc kurs – Tasty Advertising Methods, kurs dla rozpoczynających zawodową przygodę z reklamą i marketingiem. 40 h branżowych wskazówek od najlepszych specjalistów z Krakowa. Wspaniale uzupełniających wiedzę zdobytą na studiach artystycznych czy kierunkach takich jak zarządzanie.

Spokojnie!

Na kurs przyjmujemy i tych, którzy chcą się przebranżowić, szukają nowego pomysłu na siebie.

Cel kursu Tasty Advertising Methods

Celem kursu Tasty Advertising Methods jest edukacja studentów oraz osób, które pracują w szeroko rozumianej branży kreatywnej. Tematyka zajęć, w których uczestniczyć będą kursanci, dotyczyć będzie m.in metodologii pracy np. w agencji reklamowej. Będziemy przekazywać wiedzę praktyczną z zakresu marketingu, zarządzania, trendów w designie oraz etyki w reklamie. Poruszymy też zagadnienia związane z prawem własności intelektualnej.

Po ukończeniu 40 godzinnego kursu, jego uczestnicy zyskają  podstawę do rozpoczęcia pracy w dziale marketingu wymarzonej firmy. Będą oni mogli też wesprzeć zespół od dawna śledzonej agencji reklamowej lub budować swój własny brand i zostać freelancerem.

Podczas naszego kursu, przygotujemy Cię na wyczerpującą pracę z klientem, ułatwimy analizę briefu i usystematyzujmy proces twórczy tak, by po drodze było jak najmniej branżowych wpadek. 

Ukończenie naszego kursu, to nie tylko wiedza, która zostanie z Tobą na zawsze. Uzyskasz także certyfikat wydany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Kurs marketingu i reklamy Kraków – korzyści

 • Przygotujemy Cię na wyczerpującą pracę z klientem, ułatwimy analizę briefu i usystematyzujmy proces twórczy tak by po drodze było jak najmniej branżowych gaf. A to wszystko potwierdzamy certyfikatem wydanym przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
 • Zajęcia są prowadzone w tygodniu w czwartki i piątki w godzinach popołudniowych (18.00 – 20.00) oraz soboty rano (10.00 – 12.00).

Prelegenci

Prelegenci kursu TAM to m.in. osoby z doświadczeniem akademickim dr Borys Makary, dr Aga Szuścik czy dr Magdalena Kowalska – Musiał. O kreatywnym chaosie z biznesowego punktu widzenia opowiedzą Kasia Borycka właścicielka największego studia fotograficznego w Krakowie, Kuba Sztyler Chief marketing and e-commerce officer w FTG jednego z liderów branży fashion. Nie zabraknie, też zagadnień z etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu wykładanych przez Karolinę Sztyler, czy prawa w reklamie i podstaw RODO z radcą prawnym Kasią Kuleszą. Więcej o Prelegentach można przeczytać na www.tastyadvertising.pl

Program kursu Tasty Advertising Methods

Program kursu reklamy i marketingu w Krakowie zbudowany został na bazie rozmów z przedsiębiorcami budującymi własne działy marketingu, rozmów z managerami agencji kreatywnych oraz wielowymiarowych doświadczeń naszych Prelegentów. Tak by dać młodym osobom solidną podstawę do rozpoczęcia pracy w środowisku wymagającym często oprócz kreatywności znajomości przepisów prawa czy etyki. Rzetelne przygotowanie ma stanowić podstawę do znalezienia dobrej pracy, stażu czy odpowiedzialnego podejścia do własnych projektów realizowanych w ramach działalności gospodarczej.

Tematyka spotkań:

 1. Etyka w reklamie.
 2. Prawo w reklamie.
 3. Wstęp do marketingu.
 4. Prawo w marketingu internetowym.
 5. Kto jest kim w agencji reklamowej?
 6. Koncept Kreatywny – metodologia tworzenia kreacji. 
 7. Zarządzanie projektami w agencji reklamowej. 
 8. Produkcja reklamy – praca z fotografem w studio. 
 9. Grafik (z życia grafika). 
 10. Social Media ewaluacja reklamy on-line.
 11. Jak współpracować z celebrytami czyli czym jest PR?
 12. Spotkanie z Biznesem (wykład niespodzianka).
 13. Co zrobić by strona była dobrze widoczna w Google?
 14. Jak prowadzić kampanie reklamowe w Google?

Opłaty za kurs reklamy i marketingu

Wymagana jest opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł uiszczana przed podpisaniem Umowy o podjęciu kursu. Wskazana opłata zostaje rozliczona w ramach całościowej opłaty za kurs (np. w przypadku studenta jest to: 100 zł + 1200 zł + 1200 zł  = 2500 zł ).

Koszt udziału w 40h kursie TAM (1 semestr) to:

 • 2500 zł – dla studentów WSZiB;
 • 3000 zł – dla wszystkich pozostałych chętnych

Wymagane dokumenty

 • kwestionariusz
 • potwierdzenie wniesienia opłaty rezerwacyjnej w wysokości 100 zł
 • kserokopia świadectwa maturalnego – można donieść w dogodnym terminie,
 • fotografia o wymiarze 35×45 mm,
 • dowód osobisty (do wglądu).

Najbliższa edycja

Zapraszamy na kurs reklamy i marketingu od  października 2023

Zajęcia będą prowadzone w tygodniu w czwartki i piątki w godzinach popołudniowych (18.00 – 20.00) oraz soboty rano (10.00 – 12.00).

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content