Centrum Egzaminacyjne Pearson VUE

///

 

Pearson VUE

Dzięki podpisaniu umowy z firmą Pearson VUE, już teraz w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie można zdawać międzynarodowe egzaminy certyfikacyjne z branży IT firm takich jak Cisco, CompTIA i inne.

Pearson VUE (do niedawna znane jako VUE) posiada na całym świecie ponad 3400 Autoryzowanych Centrów Egzaminacyjnych i jest liderem w przeprowadzaniu egzaminów dla branży IT.

Po zarejestrowaniu się na egzamin i wyznaczeniu terminu, prosimy o dokonanie wpłaty na numer konta: BOŚ 26 1540 1115 2001 6001 2087 0004

Egzaminy przygotowywane są przez organizacje certyfikacyjne (w nomenklaturze VUE: klienci lub sponsorzy) – np: Cisco, Adobe, Zend. Zarejestrowany egzamin jest automatycznie, w zaszyfrowanej formie, ściągany z centrali VUE i rozszyfrowywany tylko na czas egzaminu. Rezultaty są ponownie szyfrowane i odsyłane do VUE, a stamtąd bezpośrednio do klientów. W związku z tym egzamin zdawany w naszym centrum, jest taki sam jaki można by zdawać na całym świecie w ośrodkach VUE lub Prometric. Właściwy certyfikat jest wydawany przez klienta i wysyłany na adres kandydata. Dzięki temu kandydaci na całym świecie otrzymują ten sam dokument.

Pełna lista dostawców, których egzaminy można zdawać w naszym Centrum:
Adobe * Avaya Inc. Testing * BindView * BMC Software * Brocade Communications * Check Point Software Technologies * Cisco Systems, Inc. * CIW * CompTIA Testing * Crystal * Dassault Systemes/ CATIA * IBM Testing * Informix Testing * Internet Security Systems * Linux Professional Institute Testing * Lotus Testing * Macromedia Testing * MatrixOne * McDATA * MySQL * NetScreen Technologies * Novell Testing * PRMIA * RSA Security Testing * Siebel Systems Testing * Siemens * Sun Microsystems – SAI Program * Tivoli Testing * VERITAS * VMware, Inc. * Zend Technologies, Ltd.

Ważne

Bardzo prosimy o wybór terminów egzaminów na co najmniej 14 dni przed datą wygaśnięcia ważności vouchera upoważniającego do zniżki. Decydując się na egzamin w ostatnich dniach ważności vouchera kandydat osobiście ponosi ryzyko utraty voucher’a. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających zdawanie (czynnik „siły wyższej”) WSZiB w Krakowie nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niewykorzystany voucher. W takich przypadkach podejmowane są specjalne starania organizacyjne ze strony WSZiB celem doprowadzenia do egzaminu, a zgłaszający ma obowiązek sprawdzenia telefonicznie gotowości modułów, które podlegają przez niego zdawaniu, na jeden dzień przed terminem

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content