Absolwenci

///

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów
WSZiB w Krakowie

SSiA jest organizacją, do której może należeć każdy student i absolwent. Także i TY!

Misją jest nawiązywanie bądź pogłębianie istniejącej już więzi koleżeńskiej.
Czas studiów jest niewątpliwie jednym z najlepszych momentów nawiązywania znajomości, to właśnie teraz zawierane są przyjaźnie na całe życie. Stowarzyszenie nie pozwoli zapomnieć Wam o „starych dobrych czasach” w WSZiBie, oraz o ludziach, którzy tworzyli tą niepowtarzalną atmosferę. Wspomnienia minionych lat łatwo będzie odtworzyć podczas licznych zjazdów ,które przygotowywane będą w oparciu o wasze zainteresowania. SSiA działa z myślą o Was i dla Was. Chcemy, aby zrzeszone w stowarzyszeniu osoby tworzyły grupę przyjaciół, pasjonatów, ludzi twórczych o szerokich horyzontach myślowych.

Wychodzimy z założenia, że w dzisiejszym świecie warto i należy, w całym swym aktywnym życiu zawodowym, utrzymywać kontakt ze swą alma mater. Stowarzyszenie w swej działalności kieruje się przekonaniem, że WSZiB jest nie tylko miejscem zdobywania wiedzy i wysokich umiejętności zawodowych, ale także miejscem poszukiwania wartości i świadomego kształtowania osobowości przyszłych kadr nowoczesnej gospodarki.

Mamy wiele do zaoferowania, licząc jednocześnie a może nawet i przede wszystkim, na wasze wsparcie, inicjatywę i pomysły, których z pewnością wam nie brakuje.

Zapraszamy serdecznie na spotkania (terminy jak zawsze w SUSZI i w SAKE)

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

Zapisz

lub sprawdź dział rekrutacji


Skip to content