WSZiB patronem kampanii Go Healthy Girl!

///
WSZiB patronem kampanii Go Healthy Girl!
7 paź '21

W dniach od 8 do 15 października krakowianki wysłuchają prelekcji oraz skorzystają z darmowych konsultacji ze specjalistami psychoseksuologii, fizjoterapii uroginekologicznej, profilaktyki zdrowia intymnego oraz dietetyki. Spotkania w przytulnej przestrzeni warsztatowej w Bonarce to kolejna odsłona kampanii Go Healthy Girl, której celem jest normalizowanie profilaktyki kobiecego zdrowia intymnego. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie już po raz IV jest Partnerem akcji.

Inauguracja kampanii odbędzie się 8 października o godzinie 14.00 i będzie transmitowana online w mediach społecznościowych Go Healthy Girl oraz Bonarki. Rozpocznie ją panel dyskusyjny, na którym gościnnie wystąpią dietetyczka kliniczna dr Krystyna Pogoń współwłaścicielka Dietific oraz Karolina Majewska CMO w AILIS Breast Cancer Prediction Technology . Panel inauguracyjny poprowadzi Karolina Sztyler, Prezes Fundacji Admoveri i organizatorka akcji Go Healthy Girl. Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można spotkać krakowskie blogerki i edukatorki internetowe. Niektóre wydarzenia będą transmitowane online lub prowadzone w formie webinaru.

Wraz z Go Healthy Girl już w ten weekend będziemy przypominać naszym studentkom o badaniach profilaktycznych. Nie zabraknie różowych upominków.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/281103817178122/

Link do harmonogramu spotkań: https://www.gohealthygirl.com/

 

 


Skip to content