WSZiB dla społeczności Krakowa

///
WSZiB dla społeczności Krakowa
8 wrz '20

Dobre funkcjonowanie Szkoły Wyższej w dużej mierze zależy od aktywności studentów oraz kadry dydaktycznej i administracyjnej. Uczelnia to samoistny społeczny mikroświat, instytucja a zarazem niemała społeczność, w której studenci są najważniejszymi a na pewno najliczniejszymi jej członkami. To, jak poradzą sobie w dalszym życiu zależy w dużej mierze od tego czego nauczą się w czasie studiów i jakie kompetencje społeczne zdobędą – to dzisiaj jest najważniejsze.

WSZiB od lat uczestniczy w życiu społecznym. Uczelnia założyła Fundację Ekologiczną, a także wspierała organizacje m.in.  Orange the world czy Akademię Żakowską. Wspólnie organizowaliśmy konferencje i debaty dot. komunikacji i czystego powietrza w Krakowie, praw człowieka i walki z terroryzmem, energii odnawialnej, praw kobiet – stop przemocy i wiele innych.

Szczegóły znajdują się na stronie https://www.wszib.edu.pl/inne/aktywnosc

Wszystkie te działania wyróżniają WSZiB jako Uczelnię Wyższą. Pokazujemy zasady podejmowania decyzji oraz określamy obszar aktywności młodych ludzi. Po prostu uczymy realnego wpływu na rzeczywistość.


Skip to content