Wakacyjny KURS przygotowujący do poprawy matury z MATEMATYKI!

Wakacyjny KURS przygotowujący do poprawy matury z MATEMATYKI!
7 lip '23

Poległeś na maturze z matematyki? Nie martw się, nie jest to koniec świata! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – wakacyjny KURS przygotowujący do poprawki z MATEMATYKI.

Wakacyjny kurs przygotowujący do poprawki z matematyki to program, który pozwoli Ci uporządkować i uzupełnić Twoją dotychczasową wiedzę z matematyki ze szkoły ponadpodstawowej. Ale to nie wszystko! Naszym głównym celem jest przygotowanie Cię do zadań typu maturalnego, abyś mógł osiągnąć jak najlepszy wynik na maturze poprawkowej.

CZAS I MIEJSCE ODBYWANIA KURSU

Kurs startuje już 7 sierpnia i potrwa do 21 sierpnia 2023.

Obejmuje on, aż 40 godzin dydaktycznych zajęć.

Z uczestnikami kursu spotykamy się w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości – al. Kijowska 14.

PROWADZĄCY KURS

dr Wojciech Kaspera

ZNIŻKA NA STUDIA DLA UCZESTNIKÓW KURSU

Dla uczestników kursu, którzy będą chcieli podjąć studia w WSZiB od października bieżącego roku przygotowaliśmy specjalną zniżkę w czesnym za pierwszy semestr studiów w kwocie odpowiadającej opłacie za kurs.

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ REZERWACJE NA KURS DOSTĘPNE SĄ TUTAJ.

Zapraszamy również na nasze wydarzenie na Facebooku.