Nowości w szkoleniach informatycznych

///
7 paź '15

Specjalista baz danych SQL Server
Zapraszamy na unikalne studia podyplomowe z zakresu platformy informacyjnej SQL Server. Zdobądź praktyczne umiejętności i przygotuj się do zdobycia certyfikatu MCSE Data Platform w ramach dwusemestralnych studiów
podyplomowych:

Naucz się programować w T-SQL, poznaj tajniki administracji serwerem bazodanowym, wdrażaj hurtownie danych i z powodzeniem zarządzaj projektami informatycznymi.
Zajęcia prowadzone przez praktyków, doświadczonych trenerów i prelegentów konferencji.
http://www.wszib.edu.pl/podyplomowe_specjalista_baz_danych_sql_server/

Analiza i modelowanie danych w MS Excel
Wydaje Ci się, że znasz Excela?
Dzięki naszemu szkoleniu poznasz zaawansowane techniki modelowania i analizy danych w MS Excel 2013. Naucz się płynnie obsługiwać najnowsze narzędzia najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego na świecie do rozwiązywania rzeczywistych problemów.

W programie szkolenia znajdziesz między innymi: zastosowanie zaawansowanych formuł, analizę danych – wykorzystanie dodatku Solver, wykorzystanie dodatków PowerPivot, PowerView oraz język DAX.
http://www.wszib.edu.pl/kurs_analiza_i_modelowanie_danych_w_msexcel/

Administrator Windows Server
Zdobądź wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności z zakresu wdrażania, konfiguracji, administracji Systemem Windows Server oraz przygotowanie do zdobycia certyfikatu MCSE Server Infrastructure.
Wszystko co musi wiedzieć admin Windows dowiesz się na naszych studiach podyplomowych!

W programie: licencjonowanie, wdrażanie i utrzymanie środowiska Windows Server 2012, Zarządzienie Active Directory Domain Services, konfiguracja DNS, DHCP, adresacja IPv4 i IPv6, IPAM, dostęp zdalny i Windows Firewall.
Magazyny danych, rozproszony system plików, a także wszystko o wirtualizacji infrastruktury sieciowej.
http://www.wszib.edu.pl/podyplomowe_administrator_windows_server/

Kursy CNA
Zapraszamy na zajęcia Cisco Networking Academy – zajęcia zaczynają się już w październiku – prowadzimy zapisy na każdy z 4 semestrów. Ostatnie miejsca!
http://cisco.wszib.edu.pl/aktual/index.php?news_id=82


Skip to content