Kreowanie i realizacja nowoczesnej polityki przestrzennej

Kreowanie i realizacja nowoczesnej polityki przestrzennej
20 paź '21

Zapraszamy na kolejną debatę UrbanTalk, która odbędzie się już 28 października o godzinie 19:00 w Hevre. Tematem debaty będzie kreowanie i realizacja nowoczesnej polityki przestrzennej.

Prelegenci wspólnie zastanowią się, jak powinno wyglądać nowoczesne miasto, biorąc pod uwagę światowe trendy w urbanizacji. W czasie debaty goście postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy da się pogodzić sprzeczne interesy w planowaniu przestrzennym oraz czy miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego są w stanie uchronić tereny zielone w mieście. Eksperci będą debatować nad różnymi pomysłami rozwoju Krakowa oraz zagęszczeniem zabudowy w mieście.

W dyskusji wezmą udział:

• dr hab. inż. Marcin Furtak, Kierownik Małopolskiego Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego.
  • Paweł Hałat, Prezes Zarządu Krakowskie Stowarzyszenie Przestrzeń-Ludzie-Miasto.
  • Barbara Nawrocka, współzałożycielka architektonicznego studia MiastoPracownia.

Debatę poprowadzi Izabela Chyłek, krakowska aktywistka.

Wydarzenie będzie transmitowana na Facebooku oraz YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Więcej informacji na temat zielonej inicjatywy znajdziecie na stronie www.wszib.edu.pl/urbantalk

oraz w wydarzeniu na Facebooku!