IT Academic Day 2012

///
IT Academic Day 2012
22 cze '12
15 czerwca 2012 roku w WSZiB w Krakowie odbyła się konferencja IT Academic Day.
Przybyli studenci (nie tylko naszej Uczelni) wysłuchali najpierw dr. Tomasza Wojdyńskiego (w zastępstwie P. Katarzyny Pawlonki z firmy Microsoft) – opisującego programy Microsoft skierowane do edukacji wraz z przedstawieniem możliwości jakie one dają. Kolejne kilka godzin to 4 sesje techniczne interaktywne z prezentacją zarówno teorii jak i konkretnych, uruchamianych implementacji poruszanych zagadnień – dwie dotyczące SQL Server wygłosili nasi byli studenci: Tomasz Libera (MCT) (pracownik, wykładowca i opiekun koła informatycznego w WSZiB) oraz Paweł Wilkosz (MVP), a kolejne dwie, prowadzone przez Bartłomieja Zassa z firmy Microsoft – programowania Windows Phone i Windows 8. Konferencję zamknęła prezentacja działalności Koła .NET w WSZiB.
W czasie wykładów padało wiele pytań, a korzystając z obecności specjalistów uczestnicy zgłaszali swoje wątpliwości implementacji różnych problemów z poruszanej tematyki, które na bieżąco były analizowane i dyskutowane. W trakcie prezentacji można było również zdobyć atrakcyjne nagrody od firmy Microsoft.

Poniżej zamieszczamy materiały do wszystkich prezentacji i kontakt do prelegentów.

Zachęceni poziomem poruszanych tematów oraz dyskusji w trakcie wykładów/prezentacji w kolejnym roku przygotujemy kolejne edycje IT Academy Day.

Już teraz wszystkich zainteresowanych technologiami firmy Microsoft, serdecznie zapraszamy!!!!

GaleriaGaleriaGaleria


Skip to content