Zwyciężyliśmy w Kreatywnych Warsztatach Przedsiębiorczości XLX

26 paź '15

23 października 2015r. Małopolskie StowarzyszenieKupców i Przedsiębiorców zorganizowało „Grę w przedsiębiorczość XLX”.Wydarzenie odbyło się w ramach Krakowskiego Tygodnia Start-upów.

Uczelnię reprezentowali członkowie KołaPrzedsiębiorczości w składzie: Kamil Mach, Sebastian Kaczmarczyk, MaciejMalewski i Karolina Cygan, którzy zajęli 1 miejsce.

W pierwszej rundzie studenci otrzymali najniższąliczbę punktów, co dało im niesamowitą motywację w kolejnych etapach. Pomysł nabiznes naszej drużyny okazał się niesamowicie dochodowy. Został on równieżwysoko zaopiniowany przez ekspertów. Projekt dostał największe dofinansowanieod inwestorów w zamian za udziały w firmie.

Studenci WSZiB zajęli pierwsze miejsce, ale jak samitwierdzą – to nie jest najważniejsze. Nauczyli się przede wszystkim tego, żenawet jeśli na początku jest ciężko to nie można się poddawać!

„Jeśliw coś wierzysz to walcz o to do końca choćby wszyscy w Ciebie zwątpili”.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku!