Zwycięstwo na inaugurację, sportowcy WSZiB wygrywają!

///
4 gru '09

Po zeszłorocznej serii remisów nasi futsaliści byli gotowi by rozpocząć tegoroczne rozgrywki tak długo oczekiwanym ZWYCIĘSTWEM. Wymagający przeciwnik, Uniwersytet Pedagogiczny dodatkowo motywował zawodników do zażartej walki.

W poniedziałek został rozegrany mecz w ramach Małopolskiej Ligi Akademickiej, pomiędzy zespołami AZS UP oraz Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości. Jak na dobrych gospodarzy przystało, pozwoliliśmy zaproszonej drużynie na odrobinę swobody, dzięki której UP prowadził w pierwszych minutach spotkania. Jednak do końca pierwszej połowy drużyna WSZiB nie tylko odrobiła stratę, ale zapewniła sobie dwu bramkowe prowadzenie.

Gra w drugiej połowie prowadzona była dość ostrożnie, a akcje rozgrywane były nieco wolniej, aby uspokoić grę i nie pozwolić rywalowi na zniwelowanie przewagi, która sobie wypracowaliśmy. Końcówka meczu była bardzo nerwowa gdyż wizja kolejnego remisu nie była tym, czego byśmy chcieli. Wszyscy czekali na końcowy gwizdek i gdy ten zabrzmiał radość naszej drużyny, Trenera mgr Piotra Nowackiego, Zarządu AZS WSZiB oraz kibiców była naprawdę ogromna. Ostatecznie mecz zakończył sie wynikiem 4:5 dając nam upragnione zwycięstwo i podsycając apetyt na kolejne, które miejmy nadzieje uda nam się wywalczyć już w poniedziałek podejmując Krakowską Akademię.

Trzymamy kciuki za naszych futsalistów, życząc im powodzenia w następnym spotkaniu, którego jesteśmy gospodarzami, 07.12.2009 o godz. 16:00. ZAPRASZAMY!