Zwycięstwo na inaugurację, sportowcy WSZiB wygrywają!

4 Gru '09
Zwycięstwo na inaugurację, sportowcy WSZiB wygrywają!

Po zeszłorocznej serii remisów nasi futsaliści byli gotowi by rozpocząć tegoroczne rozgrywki tak długo oczekiwanym ZWYCIĘSTWEM. Wymagający przeciwnik, Uniwersytet Pedagogiczny dodatkowo motywował zawodników do zażartej walki.

W poniedziałek został rozegrany mecz w ramach Małopolskiej Ligi Akademickiej, pomiędzy zespołami AZS UP oraz Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości. Jak na dobrych gospodarzy przystało, pozwoliliśmy zaproszonej drużynie na odrobinę swobody, dzięki której UP prowadził w pierwszych minutach spotkania. Jednak do końca pierwszej połowy drużyna WSZiB nie tylko odrobiła stratę, ale zapewniła sobie dwu bramkowe prowadzenie.

Gra w drugiej połowie prowadzona była dość ostrożnie, a akcje rozgrywane były nieco wolniej, aby uspokoić grę i nie pozwolić rywalowi na zniwelowanie przewagi, która sobie wypracowaliśmy. Końcówka meczu była bardzo nerwowa gdyż wizja kolejnego remisu nie była tym, czego byśmy chcieli. Wszyscy czekali na końcowy gwizdek i gdy ten zabrzmiał radość naszej drużyny, Trenera mgr Piotra Nowackiego, Zarządu AZS WSZiB oraz kibiców była naprawdę ogromna. Ostatecznie mecz zakończył sie wynikiem 4:5 dając nam upragnione zwycięstwo i podsycając apetyt na kolejne, które miejmy nadzieje uda nam się wywalczyć już w poniedziałek podejmując Krakowską Akademię.

Trzymamy kciuki za naszych futsalistów, życząc im powodzenia w następnym spotkaniu, którego jesteśmy gospodarzami, 07.12.2009 o godz. 16:00. ZAPRASZAMY!
GaleriaGaleriaGaleria