Zdobądź prestiżowe certyfikaty

31 lip '13

Uwaga kandydaci na studia w WSZiB!

Od tego roku macie Państwo w ramach studiów I stopnia (Zarządzanie,  Finanse i Rachunkowość) możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu w cenie czesnego!  W programie studiów będzie się znajdował przedmiot, który umożliwi uzyskanie European Business Competence* Licence, czyli Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Biznesowych. Dokument ten jest dla pracodawcy potwierdzeniem odniesionego sukcesu naukowego, świadectwem kompetencji ekonomicznych oraz umiejętności gospodarczych. Jego posiadanie zwiększa szanse zatrudnienia.

Uczelnia oferuje studentom Informatyki I semestr szkolenia CISCO Academy za darmo. Kurs przygotowuje do uzyskania prestiżowego certyfikatu CCNA, honorowanego  na całym świecie, potwierdzającego wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych CISCO System.

Zapraszamy do WSZiB.

Naszym kierunkiem jest Twoja przyszłość.