Zbiórka na zimowisko dla dzieci

14 sty '09

17 stycznia przy al. Kijowskiej 14 odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy na zimowy wyjazd dzieci i młodzieży z placówek socjoterapeutycznych prowadzonych przez krakowskie Stowarzyszenie „Ocalić Szansę”. To druga taka akcja w naszej uczelni. W 2008 r. odbyła się już taka zbiórka pod hasłem SPACJA (Społeczno – Pozarządowa Akcja Charytatywna). Dzięki wielu działaniom, m. in: koncertom, spektaklom oraz wieczorom kabaretowym udało się w tamtym roku zgromadzić fundusze na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzieży z ww. placówek. Mamy nadzieję, że uda się to także w tym roku. Więcej informacji na www.ocalicszanse.orgZ góry dziękujemy za serce!!!Równocześnie informujemy, że w dniach 6-14.12.2008r w naszej uczelni odbyła się zbiórka słodyczy na święta dla najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki Waszemu zaangażowaniu się w tą akcję zebraliśmy 109 kg. słodyczy, co daje ponad 2 razy większą ilość niż w roku poprzednim. Pobiliśmy rekord!! Zebrane zostały też pieniądze za które zakupiliśmy słodycze. Kwota wynosiła 112,30 zł. Również Uczelnia dołożyła się do akcji ofiarowując kalendarzyki, smycze oraz kubeczki, które znalazły się w 160 paczkach zrobionych przez samorząd. Trafiły one do czterech placówek położonych poza Krakowem:- Państwowy Dom Dziecka w Sieborowicach- Dom Dziecka nr 222;= „Moja rodzina” w Pawlikowicach- Ośrodek z osobami upośledzonymi w Niepołomicach- Środowiskowy Dom Samopomocy w BrzeziuDziękujemy!