Zarządzanie w zamówieniach publicznych – NOWOŚĆ

///
Zarządzanie w zamówieniach publicznych – NOWOŚĆ
14 cze '23

Od października 2023 można będzie wziąć udział w pierwszej edycji studiów podyplomowych – Zarządzanie w zamówieniach publicznych. Studia te realizowane są przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie w partnerstwie z firmą Open Nexus.

Dostosowanie do nowych trendów

Zarządzanie w zamówieniach publicznych to kierunek, który oparty jest na europejskich ramach kompetencji ProcurCompEU, co oznacza, że jesteśmy w pełni zorientowani na aktualne trendy i wymagania rynkowe. Studia te skupiają się nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale również na praktycznych umiejętnościach, które są niezbędne do skutecznego zarządzania procesami zamówień publicznych

Koncentracja na umiejętnościach miękkich

Jesteśmy świadomi, że umiejętności miękkie odgrywają coraz większą rolę na rynku pracy. Dlatego studia te będą skupiać się na rozwijaniu umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, negocjacje, przywództwo czy praca w zespole, aby uczestnicy byli w stanie efektywnie działać w środowisku zamówień publicznych. Dodajmy, że udział w zajęciach daje możliwość rozwoju kompetencji, które są kluczowe dla specjalistów zajmujących się zamówieniami publicznymi w Polsce i za granicą.

Unikalna formuła hybrydowa

Studia są realizowane w formie hybrydowej, co oznacza, że studenci mają możliwość zdobywania wiedzy zarówno na zajęciach stacjonarnych, jak i w trybie zdalnym. Ta elastyczność daje naszym studentom większą swobodę w dostosowaniu nauki do swojego harmonogramu i indywidualnych potrzeb. Ponadto, zdalne nauczanie pozwala na korzystanie z materiałów dydaktycznych z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Rekrutacja Trwa!

 


Skip to content