Zapytanie ofertowe – zakup laptopów

Zapytanie ofertowe – zakup laptopów
11 sie '21

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie składa zapytanie ofertowe na dostawę łącznie 13 sztuk urządzeń wg poniższego zestawienia w ramach działań związanych z rozdziałem dotacji na zadania związane ze stwarzaniem studentom będącym osobami niepełnosprawnymi warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia.

W ramach niniejszego zapytania prosimy o przesłanie oferty na zakup i dostawę do siedziby Uczelni:

Lp. Wyszczególnienie Ilość
1 HP EliteBook x360 1030 G8 i7-1165G7 13.3inch Touch SVR FHD 16GB 512GB SSD UMA WiFi BT backlit kbd W10p64 warranty 3Y P&R [PN: 496B9EA] 3
2HP EliteBook x360 830 G7 i5-10210U 13.3 SV Touch FHD IR 16GB 512GB SSD UMA LTE WiFi BT FPS SC Pen backlit kbd W10p64 warranty 3Y P&R [PN: 1J6C1EA]10

Cena jednostkowa oferowanej pozycji nie może przekraczać kwoty 10 000,00 netto – zgodnie z ustawą o rachunkowości w zakresie zaliczania aktywów do rzeczowych środków trwałych.

Przy pozycji 1 prosimy o zaoferowanie kompatybilnego rysika firmy HP do tego modelu, gdyż domyślnie nie znajduje się on na wyposażeniu urządzenia o tym PN. Pozycja 2 z zamówienia powinna posiadać go w standardzie.

Przy ofertowaniu proszę stosować, jeśli istnieje taka możliwość u danego producenta, ceny dla podmiotu edukacyjnego.

Prosimy o przedstawienie oferty cenowej w walucie polskiej, która zawiera podatek VAT oraz koszty dostawy do siedziby Uczelni, tj. Aleja Kijowska 14, 30-079 Kraków.

Niniejszy zakup jest realizowany w ramach zasady konkurencyjności. Oczekujemy na przesłanie oferty w terminie 5 dni roboczych, tj. do środy 18.08.2021 r (włącznie). Oferty prosimy przesłać na oba poniższe adresy e-mail’owe:

Dyrektor działu IT, prof. WSZiB dr. inż. Tomasz Wojdyński: tomwoj@wszib.edu.pl

Dziekan Wydziału Zarządzania, Finansów i Informatyki, prof. WSZiB dr Bartosz Banduła: bandula@wszib.edu.pl