XXII Finał WOSP

XXII Finał WOSP
10 sty '14

NA RATUNEK. NA ZAKUP SEPCJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI SENIORÓW- CZYLI XXII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !

Już w najbliższą niedzielę 12.01.2014 startuje kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie już XI raz prowadzi Sztab WOŚP. Sztab będzie funkcjonował od godziny 9:00 w budynku uczelni przy Al. Kijowskiej 14.
Zapraszamy Państwa do wspierania Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez wsparcie finału do puszek WOŚP zamieszczonych przy Help Desku, licytacji WOŚP na Allegro.
Dodatkowo zapraszamy Państwa do przejazdów tramwajem Sztabu WOŚP WSZiB w godzinach 11:00 – 16:00 na trasie linii „8”.
Wszystkie informacje dla Wolontariuszy oraz osób zainteresowanych wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzyskacie Państwo pod numerami telefonów: 609 694 958, 790 565 201