XII Prezentacje Szkół Ponadpodstawowych

XII Prezentacje Szkół Ponadpodstawowych
21 lut '20

20 lutego 2020 w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyły się XII Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych. Jak co roku WSZiB objęła patronatem to wydarzenie a studenci promowali Uczelnię w formie stoiska

Organizacja tego typu wydarzeń to kolejny krok w zakresie utrzymania pozytywnych relacji szkół z lokalnego środowiska. Jest to cykliczna impreza organizowana w celu stworzenia platformy informacyjnej umożliwiającej realizację aspiracji edukacyjnych uczniów szkół podstawowych, a rynkowi usług edukacyjnych z dzielnicy Nowa Huta oraz ułatwienia prezentacji swojej oferty i dorobku.
Projekt przyjął formę targów edukacyjnych. O sukcesie przedsięwzięcia świadczy to, że z roku na rok bierze w nim udział coraz to liczniejsza grupa uczniów z Krakowa i okolic.
Więcej zdjęć na naszym Facebooku.