Wyróżnienia w konkursie "Świat wokół nas"

19 maj '05

W piątek, 20 maja zakończyliśmy I edycję Małopolskich Warsztatów Dziennikarskich dla redaktorów gazet szkolnych. Honorowy patronat nad cyklem spotkań zorganizowanych przez Wydział Socjologii WSZiB objęli: Małopolskie Kuratorium Oświaty, krakowski ośrodek Telewizji Polskiej oraz redakcja Dziennika Polskiego. Poniżej przedstawiamy nazwiska laureatów konkursu:Wyróżnienia Małopolskiego Kuratorium Oświaty otrzymały: Natalia ŁABUZ z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach oraz Joanna HOŁY z Zespołu Szkół Plastycznych w Zakopanem. Wyróżnienia redakcji Dziennika Polskiego otrzymali:Grzegorz KOZAK z Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie i Sebastian SIENKIEWICZ z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Trzebini.Wyróżnienia Telewizji Polskiej otrzymały:Marzena ROGOZIK z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach oraz Katarzyna BYRTEK studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wyróżnienia Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości otrzymały:Gabriela FRANCUZ z III Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie oraz Karolina PALEJ z Zespołu Szkół nr 1 w Bochni. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!