Wygrywamy w rankingach!

30 maj '11
Według  rankingu tygodnika „Wprost” nasza uczelnia zajmuje 5 miejsce w Polsce wśród uczelni niepublicznych. Komisja rankingowa brała pod uwagę 35 wskaźników pogrupowanych w kategoriach: zaplecze, oferta edukacyjna oraz współpraca z otoczeniem.
Tegoroczny ranking „Wprost”  jest potwierdzeniem wysokiej pozycji WSZiB na rynku, gdyż już od kilkunastu lat jesteśmy sklasyfikowani w ścisłej czołówce.
Przypominamy też, że w marcowym numerze „Home&Market” ukazał się ranking, w którym zajęliśmy pierwsze miejsce w Polsce pod względem warunków studiowania, a drugie w rankingu głównym. Wielkim sukcesem Uczelni jest także 13 miejsce wśród 101 niepublicznych uczelni kształcących magistrów o czym pisaliśmy kilka dni wcześniej.