Wybory do Zarządu Głównego SKMA

Wybory do Zarządu Głównego SKMA
9 lis '09

Dnia 8.11.2009 roku odbyły się wybory do Zarządu Głównego Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Krakowie; trzeci rok z rzędu nad najstarszym i jednym z najpopularniejszych stowarzyszeń młodzieżowych zawisły flagi WSZiB. Przedstawiciele różnych uczeni (Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny, Akademia Górniczo- Hutnicza, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, Uniwersytet Jana Pawła II, Wyższa Szkoła Filozoficzno Pedagogiczna) kolejny raz nam zaufali. Dziękujemy! Oto aktualny zarząd Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Krakowie:

Michał Szafraniec Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Krakowie. Student III roku Zarządzania, przewodniczący Samorządu ZSŁ (2004-2006), przewodniczący Krakowskiej Rady Samorządów Uczniowskich (2004-2008), prezes zarządu głównego SKMA Kraków (2007-2008,2008-2009), członek zarządu MK Kraków, organizator kampanii wyborczych (Rada Miasta Krakowa 2006, Sejm RP 2007, Parlament Europejski 2009)

Sonia Baczyńska Wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Krakowie. Studentka III roku Finansów oraz II roku Socjologii, członek zarządu Młodzieżowej Rady Częstochowy (2004-2007), organizator kampanii wyborczych (Rada Miasta Częstochowy 2006, Parlament Europejski 2009)

Justyna Tabian Kwestor Zarządu Głównego Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Krakowie. Studentka III roku Finansów. Kwestor Klubu Inwestora WSZiB, p.o. kwestora SKMA ( od maja 2009 do listopada 2009).

Dodatkowo w skład zarządu weszli:

Wojciech Wojciechowski – Wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Krakowie.(Student Akademii Górniczo- Hutniczej)

Joanna Pudłowska – Kanclerz Zarządu Głównego Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej w Krakowie. (Studentka Wyższej Szkoły pedagogiczno Filozoficznej).

Bardzo dziękujemy za zaufanie, gdyż pierwszy raz w 91letniej historii SKMA, zdarzyło się aby Prezes Zarządu Głównego pełnił tą funkcję trzykrotnie, i żeby SKMA była w barwach jednej uczelni przez tak długi okres.