Wizyta dr Ernesta R. Cadotte

14 sty '02

W dniach 16 do 22 stycznia 2002 roku Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie będzie gościć dr Ernesta R. Cadotte, profesora marketingu Uniwersytetu Tennessee w Knoxville, twórcę kompleksowej symulacji biznesu zwanej MarketPlace. Symulacja ta rozwija umiejętności planowania, zarządzania strategicznego i wnioskowania finansowego. Pozwala ona przeprowadzać: analizy rynku, zachowań nabywców i konkurencji. Marketplace jest perfekcyjnym narzędziem, które można wykorzystać w edukacji, w szkoleniach kadry oraz do pobudzania przedsiębiorczości. Pracownicy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie opracowali rozwiązania techniczne, dające możliwość nowocześniejszego sposobu wykorzystania tego narzędzia. Ich wysiłki zostały docenione przez twórców programu, którzy są zainteresowani nawiązaniem ścisłej w spółpracy z krakowską uczelnią.W Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości stosujemy tę grę od wielu lat, kilkakrotnie nasi studenci przodowali w rozgrywce międzynarodowej, a obecnie jesteśmy przygotowani merytorycznie i technicznie do prowadzenia rozgrywek polskich uczestników gry przygotowanej przez dr Ernesta R Cadotte. Seminarium rozpoczyna się o godzinie 11-tej w piątek 18 stycznia 2002 roku.