Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w WSZiB w Krakowie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w WSZiB w Krakowie
9 sty '15

11 stycznia 2015 r. odbył się XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, i był to już XII finał WOŚP organizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

W tym roku Orkiestra zagrała pod hasłem : „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

Wolontariusze przez całą niedzielę kwestowali w różnych częściach miasta. Sztab WOŚP Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie zrealizował następujące działania:

– Tramwaj WOŚP WSZiB, który kursował  po linii tramwaju „8”

– Koncert jazzowy pod hasłem „Jazzowa Orkiestra Świątecznej Pomocy” w „Dali Club”

– aukcje allegro

Sztab WOŚP WSZiB był największym działającym w Małopolsce studenckim Sztabem WOŚP w który było zaangażowanych aż 175 wolontariuszy.

W tym roku zebraliśmy 60 444,55 zł.

Na ten sukces złożyła się ciężka praca naszych dzielnych wolontariuszy, współpracowników, koordynatorów i wszelkich dobroczyńców, którym w tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy.

GaleriaGaleria