5 paź '23

Dr Justyna Michniak-Szladerba zaprasza do odsłuchania podcastu “Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie” .

Gościem drugiego odcinka jest Katarzyna Dąbrowska-Paluch, Head of Business Consulting w Transporeon. Jest propagatorką idei wpierającego i inkluzywnego środowiska pracy. W Transporeon wdraża inicjatywy związane z wellbeing i satysfakcją pracowników firmy, w tym progamy edukacji prozdrowotnej kobiet czy też inicjatywy z zakresu HR i CSR.

W podcaście “Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie” dr Justyna Michniak-Szladerba wraz z zaproszonymi gośćmi ze świata nauki i biznesu będzie starała się znaleźć odpowiedzi na nurtujące każdego managera, HR – owca czy Coacha kariery pytania. Jak opracowywać i wdrażać systemy motywacyjne? Jak negocjować i rozwiązywać konflikty? Jak umiejętnie rozwijać kompetencje miękkie? Jak emocje wpływają na podejmowanie decyzji? Czym jest empatyczna komunikacja?

Wellbeing w pracy – jak skutecznie wspierać swoich pracowników?

Już dzisiaj możecie odsłuchać rozmowy pt. Wellbeing w pracy – jak skutecznie wspierać swoich pracowników? Wszystko to w 30-minutowej pigułce dostępnej na Spotify oraz kanale YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości.

Czego dowiesz się z 2 odc. podcastu „Serce i Rozum”:

• Jak w dużej organizacji rozumiane jest pojęcie wellbeing?
  • Z jakich elementów składa się wellbeing?
  • W jakim celu warto wprowadzić wellbeing do swojej firmy?
  • Jakimi narzędziami możemy mierzyć tę metodę?
  • Jak budować idee dobrostanu wellbeingu?

Gość: Katarzyna Dąbrowska-Paluch, Head of Business Consulting w Transporeon.

Prowadząca: dr Justyna Michniak-Szladerba, adiunktka w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Zachęcamy Was do subskrybowania, obserwowania naszych kont i śledzenia naszego podcastu.

Premiera nowych odcinków odbywać się będzie w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 11:00.