Warsztaty w Fundacji Robinson Crusoe

///
Warsztaty w Fundacji Robinson Crusoe
17 kwi '23

W sobotę 15 kwietnia odbyły się warsztaty dla podopiecznych Fundacji Robinson Crusoe w Krakowie zorganizowane przez WSZiB.

Celem spotkania było przekazanie uczestnikom cennych wskazówek na temat procesu rekrutacji oraz sposobów skutecznego zaprezentowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Magdalena Knapik-Woch, doradca zawodowy, poprowadziła warsztaty pt. „ABC PROCESU REKRUTACYJNEGO. Jak przygotować się i zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas spotkania omówiono najczęściej zadawane pytania na rozmowach kwalifikacyjnych oraz przedstawiono skuteczne sposoby na poradzenie sobie z nimi.

W ramach ćwiczenia „Dłoń moich mocnych stron” uczestnicy mieli okazję lepiej poznać swoje mocne strony i nauczyć się wykorzystywać je w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Podsumowaniem spotkania były symulacje rozmów kwalifikacyjnych, w których uczestnicy mieli okazję wcielić się w rolę kandydatów na różne stanowiska pracy.

Warsztaty pozwoliły na zdobycie praktycznych umiejętności, które pomogą uczestnikom w osiągnięciu sukcesu w procesie rekrutacyjnym.


Skip to content