VI Studencka Sesja Naukowa

///
VI Studencka Sesja Naukowa
10 cze '24

7 czerwca odbyła się VI Studencka Sesja Naukowa Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. W wydarzeniu wzięło udział około 70 osób w tym wykładowcy, opiekunowie Kół Naukowych działających w WSZiB oraz studenci – członkowie Kół Naukowych.

Sesję otworzył Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości mgr Krzysztof Roszczynialski. Wydarzenie poprowadziła dr Justyna Michniak-Szladerba, Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych.

Jako ekspertów – praktyków gościliśmy następujących przedstawicieli świata biznesu:

1. Aleksandra Lach-Romańska

Przedsiębiorczymi oraz trener mentalny. Prowadzi jedną z największych szkół pływania w Małopolsce. Zarządza 40-osobowym zespołem. Zajmuje się również wynajmem oraz zarządzeniem nieruchomościami.  
2. Karolina Purłan-Leśniak

Współwłaścicielka firmy consultingowej Performance Digital zajmującej się wdrażaniem strategii marketingowych i sprzedażowych dla B2B.

3. Katarzyna Szaniewska

Magister ekonomii ze specjalnością analityka ekonomiczno-finansowa, starszy specjalista do spraw podatków pośrednich, koordynator zespołu w Heineken Kraków.

4. Joanna Brandys

Wykładowca z 25-letnim stażem, mający równie długie doświadczeniem w prowadzeniu zajęć i szkoleń z wykorzystaniem symulacji Marketplace.

5. Tomasz Rojek

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzani i Bankowości oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego z doświadczeniem w pracy w Wielkiej Brytanii oraz Szwajcarii jako programista sieciowy i team leader.

 

Wygłoszono 11 referatów z następujących obszarów: zarządzanie, marketing, rachunkowość oraz informatyka. Prace zawierały nie tylko aspekt teoretyczny, ale także empiryczny.

Uczestnicy Sesji mają możliwość przygotowania artykułu naukowego na podstawie swojego referatu oraz sugestii ekspertów. Artykuły, po uzyskaniu pozytywnej recenzji, będą opublikowane w specjalnym wydaniu Zeszytu Naukowego WSZiB. Ponadto redakcja czasopisma Multis Multum wybierze referaty, których tematyka odpowiadać będzie tematyce najbliższego wydania i skontaktuje się z ich Autorami, aby zaproponować publikację.

Dziękujemy za liczny udział i zainteresowanie.

Pełna fotorelacja z tego wydarzenia na naszym Facebooku!Skip to content