U nas taniej, a nawet za darmo

///
14 Wrz '05

Dołącz do grupy 195 beneficjentów , którzy będą studiować za darmo lub za połowę ceny!!!Złote i diamentowe indeksy – studenci roku pierwszego rok akadem. 2005/2006, którzy otrzymali nagrody rektora.Stan na 27.09.2005Diamentowy indeks – nagroda zwalniająca ze 100% czesnego:

  1. Baczyńska Barbara
  2. Bajer Edyta
  3. Bilich Anna
  4. Bryła Dorota
  5. Chryc Jolanta
  6. Cwynar Karolina
  7. Ćwierz Monika
  8. Dorula Łukasz
  9. Drobik Karolina
  10. Farmas Justyna
  11. Fudała Angelina
  12. Gacek Joanna
  13. Galas Elwira
  14. Gawlik Mateusz
  15. Gawor Katarzyna
  16. Gędłek Tomasz
  17. Janicka Katarzyna
  18. Jaskier Piotr
  19. Jasiejko Katarzyna
  20. Jaworski Daniel
  21. Kaczmarczyk Stanisław
  22. Kała Anna
  23. Kaleta Katarzyna
  24. Kępińska Katarzyna
  25. Klimas Anna
  26. Kmiecik Agata
  27. Kołodziejczyk Edyta
  28. Kordaszewska Karolina
  29. Kowalczyk Paulina
  30. Kowalik Aneta
  31. Kowalówka Dominika
  32. Kozioł Magdalena
  33. Król Beata
  34. Król Renata
  35. Kruszyna Paulina
  36. Krzywda Elżbieta
  37. Kulma Beata
  38. Kurek Renata
  39. Lupa Dorota
  40. Łaski Anna
  41. Mikłusiak Andrzej
  42. Morańska Ewa
  43. Moskal Gabriela
  44. Mosurek Magdalena
  45. Motyka Paulina
  46. Mraz Małgorzata
  47. Multarzyńska Dorota
  48. Napieracz Marlena
  49. Natkaniec Joanna
  50. Nestrović Ewelina
  51. Niedźwiedź Renata
  52. Nowak Edyta
  53. Ostrogórska Sabina
  54. Pacut Monika
  55. Pałka Agnieszka
  56. Piwowarczyk-Zajać Halina
  57. Plechta Sabina
  58. Pszczółka Agnieszka
  59. Pułka Dariusz
  60. Rosół Marlena
  61. Ryłko Laura
  62. Ryńska Magdalena
  63. Serafin Anna
  64. Serebak Sylwia
  65. Skałka Anna
  66. Skrobot Blanka
  67. Soból Krzysztof
  68. Soczówka Iwona
  69. Spuła Mirela
  70. Sterowcz Barbara
  71. Stanach Paulina
  72. Stasiek Justyna
  73. Stec Katarzyna
  74. Strukowska-Kozień Olga
  75. Strycharz Iwona
  76. Szczepańska Monika
  77. Szewczyk Edyta
  78. Szostek Monika
  79. Szumiec Joanna
  80. Szuster Gabriela
  81. Szwed Magdalena
  82. Szwedko Ewa
  83. Szydłowski Andrzej
  84. Ślusarczyk Tomasz
  85. Tabor Katarzyna
  86. Talaga Barbara
  87. Targosz Elżbieta
  88. Tomasik Karolina
  89. Topa Wioleta
  90. Trojan Jarsoław
  91. Wolsza Agata
  92. Wróbel Marzena
  93. Zapała Agnieszka
  94. Ziencina Gloria
  95. Zima Ewa
  96. Zmarlak Magdalena
  97. Dorocińska Renata

Złoty indeks – nagroda zwalniająca z 50% czesnego:

  1. Antosz Barbara
  2. Antoszek Łukasz
  3. Badura Marzena
  4. Batko Małgorzata
  5. Batko Piotr
  6. Bednarz Lidia
  7. Białek Marta
  8. Biela Marcin
  9. Bielaś Artur
  10. Biernacka Lidia
  11. Boguta Michał
  12. Broda Dagmara
  13. Broś Dorota
  14. Ciepiela Olga
  15. Cisowska Elżbieta
  16. Cisowska Joanna
  17. Cieśla Łukasz
  18. Dańda Jacek
  19. Deja Justyna
  20. Durak Urszula
  21. Dyrga Sylwia
  22. Flaga Katarzyna
  23. Golonka Anna
  24. Góral Angelika
  25. Grzybowska Magdalena
  26. Gumułka Anna
  27. Hećko Monika
  28. Heród Kinga
  29. Jabłońska Małgorzata
  30. Jarosz Piotr
  31. Jasińska Barbara
  32. Juszczyk Karina
  33. Kadula Krystyna
  34. Karcz Monika
  35. Kędzior Katarzyna
  36. Kiszka Dagmara
  37. Korcel Lidia
  38. Kordek Kamila
  39. Kordula Beata
  40. Kowalczyk Marta
  41. Krupa Elżbieta
  42. Krupa Sylwia
  43. Kryjak Łukasz
  44. Krzemyk Beata
  45. Krzyżanowska Magdalena
  46. Krzyżanowski Adam
  47. Kuć Iwona
  48. Kuglin Weronika
  49. Kwiecińska Agnieszka
  50. Ledzińska Maria
  51. Liszka Grzegorz
  52. Łatas Elżbieta
  53. Majewska Wioletta
  54. Maśląg Ewa
  55. Mazur Agata
  56. Motyka Anna
  57. Mrożek Katarzyna
  58. Muniak Paulina
  59. Olech Marta
  60. Orlińska Anna
  61. Pachowicz Anna
  62. Paniw Bogumił
  63. Pęgiel Katarzyna
  64. Pichórz Gabriela
  65. Piekara Michał
  66. Porwoł Marzena
  67. Ptak Anna
  68. Pułka Anna
  69. Rajchert Radosław
  70. Rojek Sylwia
  71. Różycki Piotr
  72. Rychlicka Katarzyna
  73. Sałapatek Magdalena
  74. Seweryn Renata
  75. Siemińska Anna
  76. Sokołowska Magdalena
  77. Sterkowicz Sabina
  78. Tekieli Ewelina
  79. Tomczak Anna
  80. Tomczyk Magdalena
  81. Tyrała Justyna
  82. Urban Anna
  83. Urbaniec Wiesława
  84. Wąs Anna
  85. Wąsik Małgorzata
  86. Węgrzyn Katarzyna
  87. Wierzbińska Iwona
  88. Wilk Ewelina
  89. Włoch Weronika
  90. Woś Natalia
  91. Zajdel Jolanta
  92. Zaprzelska Małgorzata
  93. Zębol Barbara
  94. Zięcik Monika
  95. Żmuda Ewelina
  96. Baranik Katarzyna
  97. Bereta Celina
  98. Żyła Monika