Tydzień Przedsiębiorczości

9 lis '08

W dniach od 17 do 21 listopada 2008 w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie przy al. Kijowskiej 14 odbywał się się Tydzień Przedsiębiorczości. W ramach tygodnia studenci wszystkich krakowskich uczelni wyższych uczestniczyli w cyklu bezpłatnych szkoleń, seminariów i spotkań. 17 listopada odbyło się Pod Jaszczurami „Spotkanie z Biznesem” moderowane przez Dariusza Bohatkiewicza. Brało w nim udział wielu młodych, znakomitych przedsiębiorców, a oczarował nas Bartosz Skwarczyk, prezes firmy Progres.W kolejnych dniach w siedzibie uczelni przy al. Kijowskiej 14 miały miejsce warsztaty:18 listopada, „Manager jako profesja” prowadził Paweł Jarosz19 listopada, „Praca w agencji interaktywnej – dwie godziny z życia szalonego kreatora reklam w Internecie. Czyli w praktyce – jak wypromować kombajn w Sieci”, prowadził Bartłomiej Juszczyk 20 listopada, warsztat Katarzyny Gacek i Roberta Michalak”TEAM GEIST: poczuj się w zespole”21 listopada, „Deal w kilka chwil. Negocjacje pozycyjne i problemowe” www.sfbcc.pl. oraz www.k-i.wszib.edu.plDziękujemy za liczne przybycie!