Turniej Paintbalowy

Turniej Paintbalowy
28 lut '11

Reprezentuj uczelnię na Międzyuczelnianym Turnieju Paintbalowym z AZS WSZiB!
Już 13 marca zapraszmy wszystkich studentów WSZiB do udziału w
MIĘDZYUCZELNIANYM TURNIEJU PAINTBALLOWYM „4REK” oraz INDYWIDUALNYM TURNIEJU STRZELECKIM ASG „USTRZEL ProfeSORKA”
organizowanym przez Rywalizacja Paintball ASG Kraków.
W turnieju rozgrywającym się w hali przy ul.Centralnej 53 w Krakowie będą brały udział drużyny z większości krakowskich uczleni.

Nie przegap okazji, dołącz do naszej drużyny WSZiB i wygraj cenne nagrody!
Zgłoszenia przyjmowane są do 11 marca 2011r pod adresem: lukasz.jachimek@rywalizacja.com.pl.

HARMONOGRAM TURNIEJU:

• 09:00–10:00 – przyjazd uczestników, rejestracja, wydanie sprzętu, przeszkolenie,rozpoczęcie turnieju
  • 10:00-16:30 – rozgrywki między drużynami w systemie grupowym
  • 16:30-17:00 – zakończenie turnieju, ogłoszenie wyników, rozdanie nagród
  • 17:00-….  – after party

Każdy student w zestawie startowym otrzyma pełny zestaw do gry czyli marker/replika, mundur, maskę, rękawiczki ochronne 100 kulkek oraz drobny posiłek. Hala posiada Relax-Room znajdujący się na antresoli, gdzie grający oraz goście będą mogli odpocząć, pograć na konsoli oraz w bezpieczny sposób oglądać grę z okna widokowego.
Więcej informacji na naszej stronie www.azs.wszib.edu.pl oraz facebook KU.AZS.
Do zobaczenia!