Turniej negocjacyjny

///
12 gru '12

10 grudnia 2012 roku Koło Naukowe Negocjacji BATNA działające przy WSZIB zorganizowało po raz kolejny Turniej z Negocjacji dla uczniów Szkół Średnich.

W turnieju wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomicznych nr. 1 w Nowej Hucie w Krakowie, którzy wykzali się ogromnym zainteresowaniem tematem negocjacji.

Uczestnicy turnieju rozgrywali case study przygotowane przez członka koła Magdalenę Knapik-Woch. W turniejowym finale powitano dwie drużyny z największą liczbą punktów: drużyna Ciemna Strona Pomidora oraz Dżastek. Negocjacje były bardzo interesujące. Grupy wykazały się dużą pomysłowością i fantazją. Case study okazały się bardzo ekscytujące zarówno dla obserwatorów jak i samych uczestników turnieju.

Jury w składzie: Joanna Dreżewska, Anna Kamieniecka oraz Magdalena Knapik-Woch jednogłośnie ogłosiły, że zwycięzcami zostali: Ciemna Strona Pomidora. Gratulujemy !!!

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację całego przedsięwzięcia. Za ich czas, trud, wysiłek i wsparcie.

W szczególności chcielibyśmy podziękować sponsorom turnieju, bez których nie dalibyśmy rady sfinalizować przedsięwzięcia, dziękujemy za pomoc  w ufundowaniu dla uczestników wielu atrakcyjnych nagród i cateringu : Wydawnictwu Złote Myśli, Teatrowi Łaźnia Nowa, Cartamundi,  Stowarzyszeniu Wyszkolenia Specjalnego, WSZIB, KNN Batna,  Bartłomiejowi  Woch oraz firmie Steskal za catering.


Skip to content