Tenisiści stołowi WSZiB…

17 gru '09

W niedzielę 13 grudnia w Krakowie odbyły się eliminacje do Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Po raz pierwszy w tych rozgrywkach wystąpiła reprezentacja Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Początki bywają trudne, jednak „po trupach do celu”.

Naszą Uczelnie reprezentowali bardzo ambitni i zdyscyplinowani zawodnicy:
Dariusz Dymacz, Paweł Dybczak, Jarosław Gigiel, Sławomir Białek oraz Grzegorz Łukasik.
Losowanie grup nie było dla nas pomyślne. Trafiliśmy na zdecydowanych faworytów Mistrzostw.
Jednogłośnie doszliśmy do wniosku, że drużyny w każdej wolnej chwili trenują „Ping-Ponga”,
a o życiu studenckim zapomnieli już dawno.  Faworyci na prawdę przyłożyli się do tego turnieju,
lecz nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, rozgrywając wszystkie swoje mecze w duchu
sportowej walki oraz zasad fair-play. Sukces przeszedł nam obok nosa
– jednak podekscytowani turniejem postanowiliśmy wziąć się za ten sport na poważnie.
Wiemy, że stać nas na wygraną, jednak tym razem chylimy czoła i z podniesioną głową gratulujemy sukcesu kolegom z AWF Kraków!

Warto dodać, iż podczas turnieju panowała bardzo sympatyczna i przyjazna atmosfera. Kibicujący i dbający o Zawodników Zarząd AZS WSZiB, upamiętniający imprezę na zdjęciach Paweł Barket oraz jak zawsze wspierający naszą Uczelnię RedBull dodawali otuchy naszym Tenisistom.
Jak przystało na Akademickie Mistrzostwa Polski poziom prezentowany przez wszystkie ekipy był bardzo wysoki.Bogatsi o nowe doświadczenia zawodnicy nie mogą doczekać się kolejnej edycji tych zawodów.

Serdecznie gratulujemy naszym Tenisistom!