Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 15 – 21 listopada 201

12 lis '10

Wielkimi krokami zbliża się największa globalna inicjatywa „Global Entrepreneurship Week”.
W zeszłorocznej edycji w kraju odbyło się 750 wydarzeń, w których wzięło udział prawie 60 000 uczestników. Włączając się we współtworzenie tej niepowtarzalnej inicjatywy Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club przygotowało dla Was szereg ciekawych szkoleń, warsztatów i prelekcji.
Zapraszamy osoby zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy na temat przedsiębiorczości, zaplanowaniem ścieżki kariery bądź szukających porad jak poradzić sobie w świecie biznesu.
Program wydarzeń, formularze zapisów na zajęcia dostępne są na stronie www.stp.vel.pl.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.
Harmonogram wszystkich imprez Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce znajduje
się pod adresem www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl.