#ŚwiątecznaPoczta WSZiB!

#ŚwiątecznaPoczta WSZiB!
15 gru '22

Święta mają moc przywoływania wspomnień. Dekorowanie choinki, wypatrywanie pierwszej gwiazdki, spotkania z najbliższymi, prezenty a przede wszystkim moc życzeń i uścisków, które w międzyczasie wymieniamy.

Pragniemy kultywować z Wami zwyczaje, które łączą pokolenia i co roku sprawiają, że przeżywamy wyjątkowy czas. Z tej okazji od 15 grudnia będziecie mogli wypisać i wysłać kartkę z życzeniami do swoich najbliższych. Dawno niewidzianego przyjaciela z dzieciństwa, koleżanki ze szkolnej ławki, babci z innego miasta, a może ulubionego nauczyciela korzystając ze #świątecznejpoczty WSZIB.

Głodni świątecznego klimatu ogłaszamy, że na I piętrze (przy Rektoracie) stanęła specjalnie przygotowana skrzynka pocztowa, a przy niej pocztówki ze znaczkami. Wystarczy napisać dwa miłe słowa, wpisać adres i wrzucić kartkę do skrzynki.

#wszibowe Elfy zadbają o wysłanie Waszych kartek na poczcie.

Śpieszcie się! W końcu Święta tuż, tuż!