Sukces Kół Naukowych!

Sukces Kół Naukowych!
14 maj '10

W dniach 12-13 maja w Olsztynie odbyło się XXXIX Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych. Naszą Uczelnię reprezentowały dzielnie aż trzy Koła Naukowe.

Każdy z referatów w swoim panelu zdobył III miejsce.

Koło Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw i jego przedstawicielki: Katarzyna Łukasik, Agnieszka Mazurek oraz Ewelina Pawłowska na seminarium zaprezentowały referat pt. Rachunkowość kreatywna – twórcze przedstawienie sytuacji finansowej przedsiębiorstwa czy przestępstwo?

Koło Marketingowe reprezentowane przez Natalię Kozę, Agnieszkę Mazurek i Natalię Pernal zaprezentowało referat pt. Shockvertising – czyli prowokacja w Reklamie. Referat został stworzony na podstawie projektu badawczego opracowywanego przez Koło. Bez wątpienia dziewczyny zrobiły swoim wystąpieniem furorę ich szokująca reklama była jeszcze przez długi czas po prezentacji tematem dyskusji.

Koło Naukowe Negocjacji „BANTA” reprezentowała Anna Kamieniecka przedstawiła referat pt. Emocje w negocjacjach –pomagają czy przeszkadzają w rozmowie?

Konkurencja była naprawdę duża dziewczyny jednak nie dały za wygrana i dzielnie walczyły o podium.
Wyjazd na seminarium w całości został sfinansowany przez władze Uczelni.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria