Stypendia Ministra przyznane!

5 paź '06

Kolejny sukces naszych studentów!Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, podjął decyzję w sprawie przyznania stypendiów za osiągnięcia w nauce na rok akademicki 2006/2007. Miesięczna wysokość stypendiów wynosi 1.300 zł. Stypendium przyznawane jest na okres 10 miesięcy w roku akademickim (począwszy od 1 października).Zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce w liczbie przyznanych stypendiów w stosunku do ilości studentów np. Akademia Górniczo – Hutnicza otrzymała 3 stypendia, podobnie sytuacja przedstawia się w Akademii Ekonomicznej – równiez 3 stypendia.14 studentów otrzymało stypendium. Oto niektórzy z nich: Bartosz BandułaMateusz WośPiotr OlszewskiBeata MikodaKarina GilewskaIzabela PawłowskaRobert WojciechowskiKlaudia WójtowiczKatarzyna Gędłek Serdecznie gratulujemy!