Stypendia już rozdane

6 cze '03

W piątek, 6 czerwca b.r. 31 studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie odebrało Nagrody Rektora i stypendia naukowe na semestr letni roku akademickiego 2002/2003. Tym sam dołączyli do grona blisko 180 osób objętych systemem stypendialnym WSZiB. Rektor wręczył nagrody:- za zajęcie II i III miejsce w symulacyjnej grze internetowej &8222;Global Marketplace. The international Competition of Experienced Players &8211; Spring 2003&8221;.- za zajęcie V miejsca w konkursie &8222;Przedsiębiorczość i zarządzanie&8221; corocznie organizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości.- autorom najciekawszych projektów akcji promocyjnej uczelni.Studenci Wydziału Informatyki, Zarządzania i Marketingu oraz Finansów i Bankowości, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w semestrze zimowym, otrzymali stypendia naukowe przekazane przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości.