Studia podyplomowe z firmą LUQAM

24 lip '14

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku akademickim kontynuujemy współpracę z firmą konsultingową LUQAM w ramach innowacyjnych kierunków studiów podyplomowych.
Ukierunkowanie na praktykę to myśl przewodnia towarzysząca nam podczas tworzenia innowacyjnych kierunków studiów podyplomowych. Dzięki umowie WSZiB z firmą LUQAM wykorzystaliśmy możliwość ukształtowania kierunków w sposób najlepiej odpowiadający zapotrzebowaniu rynkowemu. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się połączyć kompleksowo przekazywaną wiedzę z prestiżem  uczelni wyższej.
Jesteśmy przekonani, że pomimo podobieństwa z kierunkami oferowanymi przez inne uczelnie, kierunki prowadzone przez WSZiB przy współpracy z LUQAM są unikalne i najlepiej w kraju dostosowane do potrzeb zarówno pracodawców, jak i kadry pracowniczej.
W ofercie LUQAM i WSZiB znajduje się obecnie 7 kierunków studiów podyplomowych:

• Project Management (NOWOŚĆ)
  • Strategie zakupowe i sourcing
  • Lean Sigma Academy
  • TPM Champion. Utrzymanie ruchu w praktyce (NOWOŚĆ)
  • Quality Excellence. Auditor Wiodący ISO 9001
  • Automotive Quality Expert
  • Manager Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

Studia prowadzone są przez praktyków, posiadających wieloletnie i bogate doświadczenie w pracy zawodowej w tematyce z której szkolą w ramach studiów podyplomowych.
Sylwetki trenerów, programy studiów, opis korzyści oraz ofert specjalnych firmy LUQAM znajdą Państwo na stronie: www.luqam.com/podyplomowe
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich kierunków studiów podyplomowych oraz kursów prowadzonych w WSZiB pod adresem: http://podyplomowe.wszib.edu.pl
Serdecznie zapraszamy!