Studia inżynierskie w WSZiB!

///
Studia inżynierskie w WSZiB!
31 maj '22

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości inwestuje w kierunki, które gwarantują studentom najlepsze zarobki w Małopolsce! – czytamy w Dzienniku Polskim.

WSZiB modyfikuje i uaktualnia swoją ofertę edukacyjną, w ramach której pojawiły się nowe moduły kształcenia, m.in. logistyka z zakresem: systemy informatyczne.

Logistyka to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Dwa zakresy kształcenia – systemy informatyczne w logistyce oraz menedżer logistyki, dostępne w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym, gwarantują studentom nabycie kompetencji potrzebnych do podjęcia pracy w przedsiębiorstwie z branży logistycznej. Nad praktycznym przygotowaniem do zawodu czuwają specjaliści z firmy Transporeon. Transporeon jako partner kierunku w ramach współpracy z WSZiB zapewni najlepszym studentom odpłatne praktyki i staże w swojej siedzibie w Krakowie.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości to jedna z nielicznych uczelni niepublicznych w Krakowie nadająca swoim absolwentom również tytuł zawodowy inżyniera informatyki. Studia na tym kierunku trwają 3,5 roku i odbywają się zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. W tym czasie studenci zdobywają wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do pracy w zawodzie programisty m.in. z zakresu projektowania i tworzenia oprogramowania w jednym z najbardziej znanych języków – JAVA. W programie studiów znajdują się także moduły, które umożliwiają zdobycie kompetencji w zakresie inżynierii baz danych czy systemów i sieci komputerowych.

Całość artykułu dostępna TUTAJ.

Zapraszamy do lektury!

Rekrutacja na studia inżynierskie w WSZiB trwa!


Skip to content