Startuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021

15 Paź '20
Startuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021

Już XVIII raz został utworzony Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
W tym roku będzie to 29 finał WOŚP.

Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w XXIX Finale WOŚP i jako Wolontariusze kwestować podczas finału 10 stycznia 2021 roku zapraszamy na stronę www.wospkrakow.pl celem dokonania rejestracji.

JEŚLI BYLIŚCIE WOLONTARIUSZAMI wysyłajcie wiadomość (sztab.wszib@gmail.com) w treści podając: IMIĘ, NAZWISKO, NUMER TELEFONU i NUMER PESEL (po uruchomieniu rejestracji skontaktujemy się z Wami celem dopełnienia formalności).
JEŚLI NIE BYLIŚCIE WOLONTARIUSZAMI wysyłajcie wiadomość (sztab.wszib@gmail.com ) w treści podając: IMIE, NAZWISKO i NUMER TELEFONU (wówczas poinformujemy Was o terminie spotkania).

Jeśli ktoś nie jest Studentem WSZiB również dokonuje rejestracji zgodnie z przedstawionymi zasadami.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

Zapraszam Państwa na Facebooka WOŚP WSZiB! Klikamy LUBIE TO 🙂