Squash z AZS WSZiB w każdą sobotę!

///
Squash z AZS WSZiB w każdą sobotę!
4 lut '11

Przypominamy, iż specjalnie dla naszych Studentów nawiązaliśmy współpracę z największym klubem squasha’a w Krakowie SQUASH4YOU. Squash z AZS WSZiB może okazać się ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego i mają dosyć standardowych form spędzania wolnego czasu. Zajęcia odbywaja się już drugi semestr. Poziom gry nie ma znaczenia, ponieważ instruktorzy podchodzą indywidualnie do zawodników.

Zajęcia AZS WSZiB pod okiem trenera odbywają się cyklicznie w każdą sobotę w godzinach 12.00 do 14.00. Rakietę, piłeczki opiekę trenera oraz dodatkowe 20% rabatu otrzymasz przy okazaniu legitymacji studenckiej WSZiB. Koszt dla studentów bez rabatu to 15zł. Obowiązuje strój sportowy i co bardzo ważne z uwagi na najwyższej jakości powierzchnię kortów, które na całym Świecie wykorzystywane są do rozgrywek zawodowego squash’a obligatoryjne jest obuwie do sportów halowych (non marking).

Dodatkowo dla WSZiB istnieje możliwość wynajęcia kortów także w tygodniu w godz. 8-16 w cenie 30 zł oraz w weekend w cenie 40 zł (studenci poniżej 26 roku życia, przy okazaniu legitymacji studenckiej osób grających.)

 
Wszystkie pytania dotyczące gry prosimy kierować bezpośrednio do klubu squash4you pod 12 442 44 99.

GaleriaGaleria


Skip to content