Spotkanie PLSSUG w WSZiB w Krakowie

///
Spotkanie PLSSUG w WSZiB w Krakowie
4 lis '16

Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy PLSSUG (Polish SQL Server User Group), które odbędzie się 16 listopada o godz. 17:45 w sali 5K.

To będzie już 60 spotkanie krakowskiego oddziału grupy.
Jedną z sesji przedstawi Marek Maśko – architekt bazodanowy w Sabre Polska
DevOps for Databases – sesja opowiadająca o tym czym jest DevOps i jak ta koncepcja wpisuje się w pracę zespołów zajmujących się bazami danych. Omówione zostanie jak zbudownie odpowiedniego zespołu oraz zautomatyzowanie procesów może pomóc w rozwoju oprogramowania. Wytłumaczę dlaczego firmy powinny wdrażać DevOps i DLM przy pracy nad swoimi projektami. Na sesji zostaną przedstawione wyzwania jakie czekają na te firmy i jak mogą one sobie z nimi radzić.
Szczegółowa agenda pojawi się niebawem na http://plssug.org.pl

Miesiąc temu w Krakowie odbyła się międzynarodowa konferencja organizowana przez PLSSUG – SQLSaturday http://www.sqlsaturday.com/534 – ponad 400 zarejestrowanych uczestników, ponad 20 sesji technicznych dotyczących administracji i programowania, a także analizy na Platformie Danych SQL Server.

WSZiB w Krakowie wspiera grupę PLSSUG od początku jej działalności w Krakowie.
W ramach oferty Uczelni można skorzystać z niezwykle popularnych studiów podyplomowych koncentrujących się na SQL Server;
Specjalista baz danych SQL Server
http://www.wszib.edu.pl/podyplomowe_specjalista_baz_danych_sql_server

Data Scientist
http://www.wszib.edu.pl/podyplomowe_data_scientist

Zapraszamy!GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria


Skip to content