SKMA i Koło Eurpejskie w Belgii

SKMA i Koło Eurpejskie w Belgii
7 paź '09

W ostatnim tygodniu studenci Naszej Uczelni Michał Szafraniec, Sonia Baczyńska oraz członkowie SKMA i Koła Europejskiego wzięli udział w studyjnym wyjeździe do Belgii. Odwiedzili oni Parlament Europejski, gdzie spotkali się z Przewodniczącym Jerzym Buzkiem, jak również mieli okazję przysłuchania się pracy komisji.

Podczas wizyty odbyła się prelekcja, na której dowiedzieli się, jak działa w praktyce PE, oraz wzięli udział w spotkaniu i kolacji z Europosłem Bogusławem Sonikiem, który to opowiedział jak wygląda jego praca i czym obecnie się zajmuje. Nasi studenci mieli również okazję odwiedzić stałe przedstawicielstwo Rzeczpospolitej przy Parlamencie Europejskim. Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia Brugii- pięknego, urokliwego miasteczka Flamandzkiego oraz Oostendy- największego miasta portowego w Belgii.

GaleriaGaleria