Siła synergii: Fabryka Wentylatorów OWENT sp. z o.o i WSZiB wspólnie tworzą nowe możliwości!

13 lip '23

W dniu 12 lipca br. podpisano porozumienie o strategicznej współpracy między Fabryką Wentylatorów OWENT sp. z o.o., a Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości. Inicjatywa ta otwiera nowy rozdział w naszych relacjach, uwypuklając wspólną misję, jaką jest synergia między nauką a biznesem. Priorytetem współpracy jest realizacja projektów skupiających się na praktykach studenckich, wykładach partnerskich oraz B+R.

Jesteśmy przekonani, że działania te będą kluczowe dla rozwoju zarówno WSZiB, jak i Fabryki Wentylatorów OWENT sp. z o.o.. Dzięki bliskiej współpracy, studenci będą mieli unikalną okazję zdobycia praktycznego doświadczenia od ekspertów z branży, będą uczestniczyć także w realnych projektach, które pozwolą im rozwinąć praktyczne umiejętności i wiedzę w swoich obszarach zainteresowań.

Serdecznie dziękujemy Pani Prezes Zarządu Paulinie Wolfram-Laskowskiej oraz Panu Prezesowi Zbigniewowi Wolfram za wizytę w murach naszej Uczelni.