Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie

///
Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie
31 sie '23

Blisko 43% polskich rekruterów i specjalistów HR chętnie czerpie wiedzę i inspiracje z podcastów, a blisko 75% z nich słucha co najmniej jednego branżowego podcastu w tygodniu.

Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie. Podcast prowadzony przez dr Justynę Michniak-Szladerbę, adiunktkę w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Ktoś mądry powiedział, że najdłuższą odległością do pokonania jest ta, która dzieli serce od rozumu. Biznes dzisiaj jak nigdy dotąd potrzebuje managerów z sercem. Umiejętnie wprowadzających świadome zarządzanie zespołem. Oparte na rozwijaniu silnych stron pracownika oraz budowaniu z nim dobrych, pogłębionych relacji. Według raportu Deloitte z 2022 w nowym sposobie zarządzania Managment 3.0  jedną z najważniejszych kompetencji menedżera będzie empatia.

W podcaście dr Justyna Michniak-Szladerba wraz z zaproszonymi gośćmi ze świata nauki i biznesu będzie starała się znaleźć odpowiedzi na nurtujące każdego managera, HR – owca czy Coacha kariery pytania. Jak opracowywać i wdrażać systemy motywacyjne? Jak negocjować i rozwiązywać konflikty, Jak umiejętnie rozwijać kompetencje miękkie? Jak emocje wpływają na podejmowanie decyzji? Czym jest empatyczna komunikacja? Jak zarządzać pokoleniem Z? Czy czeka nas 4-dniowy tydzień pracy?

Wszystko to w 30 minutowej pigułce dostępnej na Spotify oraz kanał YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Nowe odcinki publikowane będą w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Pierwszy odcinek ukaże się już 7 września.

O Prowadzącej

dr Justyna Michniak-Szladerba – adiunktka w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Autorka publikacji naukowych z obszaru zarządzania ludźmi oraz pracy doktorskiej na temat kształtowania zachowań etycznych pracowników. Specjalista ds. komunikacji interpersonalnej (werbalnej i niewerbalnej) oraz zarządzania wizerunkiem.

Zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooka.


Skip to content