Samorząd Studentów WSZiB zaprasza na Imprezę Integracyjną!

15 paź '06

W tym roku bawimy się w klubie Cień przy ul. Św. Jana 15, rozpoczynamy 12 października (czwartek) o godz. 20.Przy wejściu zastaniecie makijażystki, które pomalują Was farbkami fluorescencyjnymi – dzięki nim oraz specjalnym lampom rozmieszczonym w klubie będziecie wyróżniać się osobistym i niepowtarzalnym świecącym wzorkiem na ciele :-)W klubie są do dyspozycji dwa parkiety (R’n’B i house), na jednym z nich przewidujemy Otrzęsiny I Roku. Na tych, którzy przejdą proces immatrykulacji z najciekawszymi wynikami czekają nagrody! Tym razem do grona sponsorów dołączył Fantasy Park, więc mogą się trafić m.in. wejściówki na kręgielnię.Bilety w przedsprzedaży w cenie 7 zł do nabycia w szatniach przy ul. Armii Krajowej 8 i al. Kijowskiej 14 oraz jak zwykle u starostów grup. Podczas imprezy bilety będą w cenie 10 zł do nabycia na bramce (w miarę wolnych miejsc). Starostów proszę o kontakt przez SUSZI w celu odbioru biletów dla swoich grup.Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości (sportowa odzież i kaptury na głowie gwarancją problemów :-)), ale postaramy się przekonać ochronę, żeby wpuszczała wszystkich studentów WSZiB. Pamiętajcie proszę o zabraniu legitymacji studenckich; jeśli będziecie z osobami towarzyszącymi spoza WSZiB, to wchodźcie na imprezę razem.