Samolotowy Puchar Polski odwołany

///
2 cze '10

Z ogromną przykrością informujemy, iż I Akademicki Samolotowy Puchar Polski na Celność Lądowania nie odbędzie się w wyznaczonym terminie 05.06.2010.  Organizatorem niesamoitego przedsięwzięcia, pierwszego Pucharu Polski jest Klub Uczleniany Akademickiego Związku Sportowego WSZiB we współpracy z Aeroklubem Krakowskim.

Warunki pogodowe od dłuższego czasu skutecznie utrudniały organizację zawodów. Puchar nie odbył się w pierwszym wyznaczonym terminie, optymistycznie więc przełożyliśmy zawody na inny termin, ten jednak okazał się równie pechowy. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo wszystkich zawodników oraz organizatorów. Nie poddajemy się, a jedynie zawieszamy tymczasowo zawody, by stworzyć jeszcze większe i bardziej medialne przedsięwzięcie, gdy warunki pogodowe się polepszą, a kalendarz studencki pozwoli na organizację.

Pragniemy podziękować ogromnej grupie osób, które były zaangażowane w nasze przedsięwzięcie. Władzom Uczelni za niesamowitą pomoc i wsparcie, grafikom, wolontariuszom oraz wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki.  

Składamy także serdeczne podziękowania za chęć objęcia Patronatem Honorowym:
Prezydentowi Miasta Krakowa Jackowi Majchrowskiemu,
Przewodniczącemu Rady Miasta Krakowa Józefowi Pilchowi
Rektorowi Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie prof. dr hab.
Włodzimierzowi Roszczynialskiemu,
Prezesowi Akademickiego Związku Sportowego Kraków Lechowi Pankiewiczowi, a także Akademickiemu Związku Sportowemu- Zarząd Główny.

Dziękujemy również Patronom Medialnym oraz całej grupie firm pomagających  w realizacji przedsięwzięcia m.in Fitness Platinium, Wilga Instal Konsorcjum, Azmot dealer Peugeot w Krakowie, Kudu Polska, Drukarni Print.

Najważniejsze jednak- nie moglibyśmy nawet myśleć o organizacji zawodów gdyby nie Uczelnie, Aerokluby oraz Piloci którzy chcieli zmierzyć swoje umiejętności podczas I Akademickiego Samolotowego Puchru Polski na Celnośc Lądowania.

Cytując słowa JM Rektora „ Kiedyś się uda”… my także MAMY TAKĄ NADZIEJĘ 🙂


Skip to content