Rusza XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

22 lis '08

Tym razem Wielka Orkiestra zagra 11 stycznia 2009 roku pod hasłem przewodnim WCZESNEGO WYKRYWANIA NOWOTWORÓW U DZIECI.Jak co roku uruchamiamy sztab WOŚP Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, i tym razem liczymy na Was.W tym roku sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WSZiB będą kierowali:Michał Szafraniec (miszafra@wszib.edu.pl) oraz Sonia Baczyńska (sbaczyns@wszib.edu.pl)Każdy z Was kto chciałby nam pomóc i 11 stycznia 2009 roku zbierać pieniążki dla potrzebujących dzieci, proszony jest o wysłanie e-maila na adres: wszib_wosp@poczta.fm w treści wpisując tylko swoje imię, nazwisko, numer albumu oraz numer telefonu.Czekamy na zgłoszenia do WTORKU 25 listopada 2008 roku do godziny 16:00.Uwaga! Zgłoszenia będą przyjmowane jedynie drogą e-mailową (SUSZI nie będzie brane pod uwagę!).Pozdrowienia!Sztab WOŚP Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie!