Rekrutacja na studia za granicą z programu Erasmus+

Rekrutacja na studia za granicą z programu Erasmus+
27 mar '22

W Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości ruszyła rekrutacja na studia za granicą z programu Erasmus+, która prowadzona jest na kolejny rok akademicki 2022/2023.

W ramach programu Erasmus + studenci WSZiB mają możliwość bezpłatnego podjęcia studiów za granicą i zdobycia europejskiego doświadczenia. Każdy student otrzymuje stypendium na cały okres pobytu na studiach zagranicznych, a osoby pobierające stypendium socjalne, mogą otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe. Co więcej, uczestnicy program Erasmus+  mogą  korzystać z bezpłatnych kursów językowych realizowanych na platformie Erasmus+ Online Linguistic Support (OLS).

Dokumenty rekrutacyjne należy składać do dnia 24 kwietnia 2022 do pokoju 211 (Biuro Promocji i Przedsiębiorczości) lub pozostawić na helpdesku z dopiskiem Erasmus+.

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+ dostępne TUTAJ.