Przedsiębiorczość cyfrowa – NOWOŚĆ

///
Przedsiębiorczość cyfrowa – NOWOŚĆ
17 mar '23

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości wzbogaca swoją ofertę edukacyjną o nowe kierunki, które gwarantują studentom przewagę na rynku pracy!

Przedsiębiorczość cyfrowa to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Studia licencjackie o profilu praktycznym na kierunku Przedsiębiorczość cyfrowa realizowane są w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym przez 6 semestrów. Jest to możliwość zdobycia wyjątkowej w skali kraju wiedzy i umiejętności w zakresie pracy jako menedżer-konsultant e-biznesu, projektowania informacji oraz wpływania na decyzje zakupowe potencjalnych klientów.

Firma ASTOR  partnerem kierunku 

ASTOR w ramach zacieśniania współpracy z branżą edukacyjną, tworzy sieć partnerskich placówek, z którymi podpisuje porozumienia o współpracy oraz obejmuje patronaty nad wybranymi kierunkami studiów lub profilami klas. Objęcie patronatu nad kierunkiem Przedsiębiorczość cyfrowa pozwala na wspólne planowanie cyklicznych wykładów oraz warsztatów, poszerzających horyzonty technologiczne studentów.

Kształtujemy umiejętności menedżera-konsultanta e-biznesu z wykorzystaniem narzędzi ICT oraz IT

Studia na tym kierunku skupiają się na kształtowaniu umiejętności menedżera-konsultanta e-biznesu, z uwzględnieniem najnowszych trendów związanych z narzędziami ICT w biznesie oraz specjalistycznych modułów z zakresu cyfryzacji usług, wspomagania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi IT czy cyfrowych rozwiązań z zakresu wsparcia procesów finansowych i zarządczych.

Przygotowujemy do profesjonalnej pracy w środowisku biznesowym

Studenci na kierunku Przedsiębiorczość cyfrowa będą również rozwijali umiejętności miękkie, takie jak praca w wielokulturowym środowisku czy negocjacje, co pozwoli im być w pełni przygotowanym do pracy na stanowiskach menedżerów e-biznesu, konsultantów e-biznesu, specjalistów ds. zarządzania projektami w zakresie wdrażania cyfrowych technologii, specjalistów ds. cyfryzacji usług biznesowych, czy kreatorów informacji w środowisku cyfrowym.

Zapraszamy do zapoznania się z kierunkiem Przedsiębiorczość cyfrowa.


Skip to content