Projekt „Przedsiębiorczy Student”

7 cze '10

Żyjemy w najlepszych czasach w dziejach ludzkości, gdzie informacja jest na wagę złota a bogactwo mnoży się na przeróżne sposoby jak nigdy przedtem, na całym świecie. Żyjemy coraz szybciej, a ilość informacji zdaje się otaczać i przysypywać coraz mocniej. Pogłębianie swojej wiedzy to konieczność.

Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w projekcie edukacyjno-biznesowym „Przedsiębiorczy student”, gdzie podstawą i inspiracją są takie osobowości jak Brian Tracy czy Robert Kiyosaki.

Najbliższe wydarzenie „Sztuka widzenia rzeczywistości” ma ciekawić, prowokować i bombardować kontrowersjami zmuszając do myślenia oraz skupiać wokół siebie ludzi ambitnych, otwartych na nowe możliwości i chęć rozwoju.

Wykład poprowadzi Miłosz Zając, przedsiębiorca, inwestor, wieloletni praktyk, który „doktrynę edukacji biznesowej” przełoży na doskonały język praktyki, nie zapominając o jej ponadczasowych funkcjach i wartościach.

Ukończenie szkolenia będzie potwierdzone certyfikatem. Wstęp na szkolenie jest wolny – ilość miejsc ograniczona!

Wydarzenie: Wykład „Sztuka widzenia rzeczywistości”

Data: 8 czerwca 2010r.

Miejsce: WSZiB w Krakowie, al. Kijowska 14, s. 13; godz. 15:30

Zapraszamy – Biuro Karier WSZiB!